Comeback ke shlédnutí

Když se dnes řekne Comeback, není mnoho lidí, kteří by nevěděli, o čem je řeč. Tento sitkom si dokázal svojí nevybíravostí získat mnoho obdivovatelů, kteří mu zůstávají věrní i při několikáté repríze. Zkrátka Tomi Paci, Ozzák či Lexa dokážou bavit bez nutnosti nějakého hlubokého zamyšlení. Seriálu dozajista prospěla i troufalost autorů, jímž nebylo nic svaté. V Comebacku se objevila celá řada slavných osobností, zvláště pak ze světa populární hudby. Takže pokud chcete vidět, jak si ze sebe umí udělat srandu Karel Gott, Standa Hložek nebo Helena Vondráčková, máte příležitost. Comeback je hudebním tématem přímo prošpikovaný.

Tomi Paci totiž býval slavnou popovou hvězdou, jemuž fanynky ležely u nohou. Jenže sláva je pomíjivá a tak je dnes Tomáš obyčejným prodejcem hudebnin. Krámek U dvou akordů má jedinou vadu na kráse, s prodeji to jde od desíti k pěti, za což do jisté míry může i osoba prodavače. Tomáš z doposud neznámého důvodu zaměstnal svého bratra. tomu nikdo neřekne jinak, než Ozzák. Jeho modlou je tvrdá metalová hudba a cokoliv jemnější předem odsuzuje. To na vlastní poznává nejeden zákazník požadující cédéčka podivných individuí komerční sféry. Pro Ozzáka něco jako pracovní disciplína naprosto neexistuje, takže není nijak neobvyklá nějaká ta přestávka na návštěvu hospůdky U jezevce.

Tu vede dobrá kamarádka Simona pro níž taktéž platí hodně svébytné názory k životu. Když si ostatní nevědí rady, chodí si pro radu právě za ní. I když občas se nestačí divit, jaké to moudro se dozvědí. Hodně netradiční je i její přístup k výchově svých dvojčat. Lexa se Sašou jsou kolikrát u vytržení, když u Tomášovi dcery Ivy vidí, co vše je normální. I když v případě Lexy se o normálnosti moc mluvit nedá. Lexa musí být za každých okolností středem pozornosti a tak ze sebe dělá ještě většího pitomce, než ve skutečnosti je. S arzenálem takovýchto postav jsou všechny díly seriálu naprostým unikátem přinášejícím neokoukatelnou zábavu.